Dłuższa współpraca.

Coaching klasyczny, praca która ma na celu rozwiązać aktualne problemy i wypracować metody do radzenia sobie na przyszłość. Dlaczego możesz mi zaufać?

Coachingu uczyłam się na kursach Cambridge, Life Coaching, Executive Coaching, czyli coaching personalny i zawodowy, praca z osobami zarządzającymi. Coaching obejmuje właściwie całe nasze życie, skupia się na osiąganiu celów osobistych i oczywiście zawodowych.

Obejmuje plany życiowe, wizję w życiu, dbałość o siebie, związki (dla singli, par i rodzin), zdrowie i urodę, kreatywność, wolność finansową, organizację, problemy z dziećmi, nastolatkami i studentami, deficyty uwagi. Jest nastawiony na rozbudowę strefy wewnętrznej człowieka. Skupia się na całościowym wzroście jakości życia. Pracuję zarówno z osobami które pragną zmiany w życiu prywatnym a także przechodzącymi wyzwania na ścieżce zawodowej. Sama pracowałam jako menedżerka od 25 roku życia, a ostanie 7 lat na stanowisku Dyrektor Zarządzającej Agencji Ratingowej w Kuala Lumpur, zmagając się nie tylko z codziennymi zadaniami zawodowymi, ale również kulturowymi czy wynikającymi z bycia kobietą-Dyrektorem. W moim życiu zawodowym przeszłam przez wypalenie i ogromną zmianę, decyzję, która doprowadziła do tego gdzie jestem teraz. Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą ze mną, jako coach zawodowy czy personalny, zapraszam na wstępne spotkanie na którym możemy się poznać i sprawdzić czy będzie nam razem dobrze pracować. Oferta pracy coachingowej, to 4 spotkania w miesiącu.

Co jest istotne w pracy coachingowej ze mną?

  • Podstawowym celem coachingu jest rozwiązanie aktualnych problemów i niedogodności.
  • Kolejnym celem jest wypracowanie na przyszłość technik radzenia sobie z wyzwaniami.
  • W zależności od wyzwań spotykamy się na 1 konsultacji do maksymalnie pół roku.
  • Głęboko wierzę, że 6 miesięcy pracy może i wprowadza stałą zmianę.

Cena za Pakiet Konsultacji, 5 spotkań po 50 min, lub 3 spotkania + afirmacja osobista to 1111 zł. Jeśli interesuje Cię dłuższa współpraca poproszę o kontakt mailowy w celu sprawdzenia dostępności terminów.

“Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży..." Eckhart Tolle.

Masz pytanie? Napisz do mnie.

Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.