Usypianki

Metoda usypianki to połączenie medytacji, relaksacji, pracy z oddechem, praktyk wdzięczności z usypianiem i afirmacjami. Usypianki tworzymy na trudności z zasypianiem, gonitwę myśli przed snem lub zamartwianie się tym co się wydarzyło czy co się wydarzy. Słuchanie przed snem relaksuje, uspokaja i usypia oraz pozbawia negatywnych myśli, dodatkowo podnosi wibracje i wpływa na nas poprzez afirmacje.

W usypiankach na zamówienie zawieram do 5 Twoich marzeń, czyli pracujemy tu prawem przyciągania, w relaksie, wysokich wibracjach i polu serca przyciagamy i wpływamy na podświadomość.

Usypianki magicznie wkradają się do podświadomości kiedy jesteśmy pomiędzy jawą a snem, możemy wtedy programować dzień jutrzejszy i dalszą przyszłość.

W jaki sposób działają usypianki?

  • Usypianki zaczynają się od pracy z oddechem i relaksacji, pozwalają nam się uspokoić, rozluźnic całe ciało przygotowując na odpoczynek i regenrecję we śnie.
  • Planujemy czas naszego snu, dając swojemu organizmowi zadanie aby regeneracja i wypoczynek odbył się w określonym przez nasz czasie. Dzięki temu wysypiamy się lepiej i budzimy wypoczęci.
  • Kolejno wprowadzamy elementy medytacji, odzielające nas od zewnętrznego świata myśli. Teraz jest czas na skupienie sie na naszym wnętrzu.
  • Zaczynamy praktykę wdzięczności powoli wyliczając za co chcemy dziś podziekować, w ten sposób otwieramy serce i podnosimy swoje wibracje.
  • W wysokich wibracjach, relaksacji i z otwartym sercem odsłuchujemy swojej spersonalizowanej afirmacji na 5 marzeń. Prawo przyciągania działa najlepiej w wysokich wibracjach a afirmacje dodatkwo z niezwykłą łatwością zapisują się teraz podświadomości, dostęp do niej jest najlepszy pomiędzy jawą i snem.

Na życzenie możemy zapętlić fragment afirmacji, tak aby powtarzały się przez dłuższy czas.

Jak powstają usypianki?
KONSULTACJA + PISANIE + NAGRANIE

ETAP 1 KONSULTACJA

Spotykamy się online na konsultacje. Tutaj omawiamy sobie sen, ewentualne problemy z zasypianiem. Dalej rozmawiamy o marzeniach, o tym, co chcemy, aby w naszym życiu się wydarzyło i zmieniło. Rozmawiamy o wyzwaniach, emocjach i przekonaniach dotyczących tych marzeń. Warto opisać swoje marzenia szczegółowo aby w procesie przyciągania uruchomić dodatkowo wizualizację. Jeśli się zgadzasz, nagrywam naszą konsultację, aby potem wrócić do niej w trakcie pisania i nie pominąć jakiegoś istotnego fragmentu. Długość konsultacji to zazwczaj godzina, chociaż może się przedłużyć do 90 minut.

ETAP 2 PISANIE

Pisanie usypianki. Na ten etap potrzebuję do 4-5 dni roboczych, chociaż zawsze staram się pisać następnego dnia, zdarza się jednak, że potrzebuję pomyśleć trochę dłużej, poszukać odpowiednich słów i “złapać” wenę. Samo moje pisanie to proces około 2-3h.

Po tym etapie kontaktujemy się i ja proszę o sprawdzenie tego, jak Ty się czujesz z samym tekstem. Czasem są jakieś słowa lub sformułowania, które nie brzmią po Twojemu, albo jest tam coś z czym nie czujesz się jeszcze dobrze. Np. napiszę: „Kocham i akceptuje swoje ciało całkowicie”, a Ty wiesz, że jest jeszcze daleko do takiego podejścia. Tu jest czas na uwagi i poprawki, aby usypianka była prawdziwie Twoja. Ma pracować dla Ciebie i Twojego dobra, więc każda Twoja uwaga jest tu na wagę złota.

ETAP 3 NAGRANIE

Nagranie afirmacji. Tutaj moja praca, edycja, zgranie muzyki to około 1-1,5h. Muzykę kupuję tylko legalnie i dobieram albo do Twojej energii albo do afirmacji i tego co przyciągamy. Na tym etapie też zastrzegam sobie 2, maksymalnie 3 dni robocze, ale znowu staram się zrobić to jak najszybciej. Nie chcę aby trzeba było czekać aż usypianka zacznie pracować.

Z całego serca zachęcam też do samodzielnego nagrania swojego własnego głosu. Własny głos ma większą moc w działaniu na naszą podświadomość.

Afirmacja Osobista.

Konsultacja 50 min.
700 zł

Afirmacja osobista na zamówienie to 50 minut spotkania online + tekst, pdf + nagranie mp3 z moim głosem i muzyką. *Dotyczy również usypianki.