image

Konsultacje i Afirmacje

Słowa, które mówisz do siebie tworzą Twoją rzeczywistość i przyszłość. Zapraszam do stworzenia razem ze mną nowych, dobrych, wspierających myśli i słów, które poprowadzą Cię w stronę wymarzonej przyszłości.

image

Konsultacje

Konsultacje, bez afirmacji. Możemy pracować nad każdym tematem z przeszłości, teraźniejszości czy przyszłości, wszystko możemy w swoim życiu zmienić, a zmiana zaczyna się w nas. Specjalizuję się przede wszystkim w szukaniu blokad, ograniczających przekonań i programów podświadomości, które są na drodze szczęścia i spełnienia. Natomiast… nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o konsultacje.

Jeśli przychodzisz z jakąś inną potrzebą i czujesz, że ja mogę Ci pomóc, to ja pomogę.

"Jeśli myślisz, że możesz i jeśli myślisz, że nie możesz, to MASZ RACJĘ." Henry Ford

image

Afirmacje Osobiste

Spersonalizowane, osobiste afirmacje dostosowane dokładnie to Twoich potrzeb i marzeń. Afirmacje powstają na podstawie konsultacji i są skierowane na usunięcie blokad w podświadomości. Działają na to co ukrywa się pod naszymi rozumowymi przekonaniami.

Nie ma znaczenia, jak silne są te myśli, czy to jest drobna wątpliwość czy mocne, blokujące przekonanie. Afirmacja je zmienia. Jest jedną z technik działania na naszą podświadomość, a to tam właśnie ukrywają się nasze uświadomione lub głęboko ukryte przekonania i blokady.

Proces pracy z osobistymi afirmacjami składa się z konsultacji, pisania i nagrania. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami zanim zapiszesz się na konsultację.

image

Usypianki

Metoda usypianki to połączenie medytacji, relaksacji, pracy z oddechem, praktyk wdzięczności z usypianiem i afirmacjami. Usypianki tworzymy na trudności z zasypianiem, gonitwę myśli przed snem lub zamartwianie się tym co się wydarzyło czy co się wydarzy. Słuchanie przed snem relaksuje, uspokaja i usypia oraz pozbawia negatywnych myśli, dodatkowo podnosi wibracje i wpływa na nas poprzez afirmacje.

W usypiankach na zamówienie zawieram do 5 Twoich marzeń, czyli pracujemy tu prawem przyciągania, w relaksie, wysokich wibracjach i polu serca przyciagamy i wpływamy na podświadomość.

Usypianki magicznie wkradają się do podświadomości kiedy jesteśmy pomiędzy jawą a snem, możemy wtedy programować dzień jutrzejszy i dalszą przyszłość.

image

Coaching

Coaching klasyczny, praca która ma na celu rozwiązać aktualne problemy i wypracować metody do radzenia sobie na przyszłość. Dlaczego możesz mi zaufać?

Coachingu uczyłam się na kursach Cambridge, Life Coaching, Executive Coaching, czyli coaching personalny i zawodowy, praca z osobami zarządzającymi. Coaching obejmuje właściwie całe nasze życie, skupia się na osiąganiu celów osobistych i oczywiście zawodowych.

Najważniejsze w mojej pracy coachingowej jest dążenie do jej zakończenia, czyli nauczenia Cię takiej pracy ze sobą abyś mogła/mógł poradzić sobie samodzielnie.

AFIRMACJE I KONSULTACJE


Konsultacja (bez afirmacji).

60 min spotkania online.
280 zł

Dla wszystkich którzy chcą ze mną popracować, ale bez afirmacji. Spotkanie jednorazowe można zamienić na pakiet spotkań, jeśli są dostępne terminy.

Afirmacja Osobista.

Konsultacja 60 min.
555 zł

Afirmacja osobista na zamówienie to 60 minut spotkania online + tekst, pdf + nagranie mp3 z moim głosem i muzyką. *Dotyczy również usypianki.

Pakiet Konsultacji.

5 spotkań po 60 minut
1111 zł

5 spotkań, konsultacji w dowolnym temacie. Każde spotkanie trwa 60 min. Pakiet jest możliwy do wykorzystania w 1,5 miesiąca. Dostępność pakietów zależy od wolnych terminów. Osoby zainteresowane poproszę o kontakt.

Pakiet Konsultacji + Afirmacja Osobista.

3 spotkania po 60 minut + tekst +nagranie
1111 zł

3 spotkania w dowolnym temacie. Każde spotkanie trwa 60 min. Po trzecim spotkaniu przygotowuję dla Ciebie afirmację - tekst pdf, oraz nagranie mp3 z moim głosem i muzyką. Pakiet jest możliwy do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca. Dostępność pakietów zależy od wolnych terminów. Osoby zainteresowane poproszę o kontakt.