Afirmacje Osobiste

Afirmacje działają na blokady w naszej podświadomości, na to co ukrywa się pod naszymi rozumowymi przekonaniami.

One odmieniają nasze wątpliwości, powtarzając, szepcząc do ucha że nie tylko możemy mieć to co chcemy, ale to już jest. Afirmacje zapraszają nas do czucia się dobrze, są naszą energetyczną drogą, połączeniem pomiędzy tym gdzie jesteśmy teraz a tym gdzie chcemy być. To połączenie jest zbudowane poprzez emocje, wibracje. Emocje które towarzyszą nam gdy słuchamy bądź odczytujemy nasze afirmacje, to te emocje pracują dla nas i nas przybliżają do wymarzonego celu.

Na przykład, bardzo chcesz spotkać miłość swojego życia, ale gdzieś w środku myślisz, że się nie uda, że wszyscy i tak zdradzają, a Tobie w miłości nie wychodzi. Znasz taki stan?

Nie ma znaczenia, jak silne są te myśli, czy to jest drobna wątpliwość czy silne, blokujące przekonanie. Afirmacja może je zmienić. Jest jedną z technik działania na naszą podświadomość, a to tam właśnie ukrywają się nasze uświadomione lub głęboko ukryte przekonania i blokady.

Zacznijmy od tego, że ja zapraszam do innej pracy z afirmacjami niż te powszechnie znane. Zazwyczaj mówi się: przepisuj, powtarzaj na głos. I ten sposób oczywiście działa. Natomiast lepiej działa słuchanie, a najlepiej działa słuchanie swojego własnego głosu. A pełen komplet i najszybsze zmiany daje połączenie słuchania własnego głosu z czytaniem i przepisywaniem.

Jak to jest, że afirmacja działa na podświadomość?

  • Wyobraź sobie jak słuchasz codziennie swojego własnego głosu, który mówi Ci, że coś jest dla Ciebie możliwe, że wszystko czego pragniesz jest dla Ciebie dostępne. Podświadomość zaufa i zmieni, to co było nam niesprzyjające. Dlaczego?
  • Podświadomość tak działa, wdarły się nam tam przekonania z wydarzeń, które nas spotkały, ale też ze słów, które ludzie do nas i o nas mówili. Wzięło to się ze słów, które my wzięliśmy do siebie.
  • Afirmacja, to świadome wybranie i zdecydowanie o tym, co ja chcę słyszeć i co ja chcę do siebie mówić.
  • Moje osobiste afirmacje mają od kilku do kilkunastu minut. Można słuchać rano przygotowując się do dnia, w drodze do pracy czy szkoły. W samochodzie, sklepie, na spacerze, albo z pełną uważnością i w skupieniu, wykorzystując jeszcze jakąś energię, np wody i słuchać ich sobie w wannie.
  • WAŻNE: Afirmujemy do momentu, w którym zmieni się to nasze podskórne, ukryte myślenie, czyli to co chowa się w podświadomości. Kiedy uwierzymy, poczujemy to w pełni, to zostawiamy afirmację. W momencie zmiany naszego przekonania i pełnego zaufania, że na przykład, ta miłość jest dla nas dostępna i ona przyjdzie, czas odpuścić. Ale tylko i tylko wtedy, kiedy jest w nas pewność, całkowita pewność. To ta pewność jest naszym celem w pracy z afirmacją.

O wszystkich zasadach dotyczących afirmacji można posłuchać w podcastach. Zapraszam serdecznie.

Jak powstaje spersonalizowana afirmacja?
KONSULTACJA + PISANIE + NAGRANIE

Po co się konsultujemy? Konsultacja jest tak samo ważna jak same afirmacje. Często samo spotkanie już wiele zmienia, a nawet zdarzało się, że już omówienie tematu, na przykład chęci posiadania własnego samochodu, zdążyło wydarzyć się zanim jeszcze powstała afirmacja. Dlaczego? Czasami wystarczy odkryć nasze ukryte blokady i możemy je usunąć szybko, lub zniwelować na tyle, aby pozwolić sobie zamanifestować upragniony samochód od razu, następnego dnia.

Praca z blokadą, ograniczającym przekonaniem w naszej podświadomości ma kilka poziomów i już na konsultacji możemy pewne rzeczy przepracować i zmienić, afirmacje dalej będą je utrwalać i wzmacniać zmianę, przenosząc nas na inny poziom do kompletnego pozbycia się ograniczającej blokady.

ETAP 1 KONSULTACJA

Spotykamy się online na konsultacje. Tutaj omawiamy sobie wszystko to, co się dzieje teraz (w obszarze w którym pracujemy), szukamy jakie schematy i wydarzenia czy osoby w życiu wpłynęły na aktualny stan. Dalej rozmawiamy o marzeniach, o tym, co chcemy, aby w naszym życiu się wydarzyło i zmieniło. Rozmawiamy o wyzwaniach, emocjach, słabszych i mocnych stronach. To Ty decydujesz jak szczegółowo chcesz się podzielić swoją historią, nie musimy się zagłębiać w szczegóły, możemy się skupiać na uczuciach i marzeniach. Jeśli się zgadzasz, nagrywam naszą konsultację, aby potem wrócić do niej w trakcie pisania i nie pominąć jakiegoś istotnego fragmentu. Długość konsultacji zależy od ilości poruszanych obszarów. W przypadku potrzeby zmiany całego życia, jest możliwość zrobienia dwóch spotkań, czasem jedno zwyczajnie nie wystarcza.

ETAP 2 PISANIE

Pisanie afirmacji. Na ten etap potrzebuję do 4-5 dni roboczych, chociaż zawsze staram się pisać następnego dnia, zdarza się jednak, że potrzebuję pomyśleć trochę dłużej, poszukać odpowiednich słów i “złapać” wenę. Samo moje pisanie, w zależności od ilości obszarów to proces około 2-3h.

Po tym etapie kontaktujemy się i ja proszę o sprawdzenie tego, jak Ty się czujesz z afirmacją. Czasem są jakieś słowa lub sformułowania, które nie brzmią po Twojemu, albo jest tam coś z czym nie czujesz się jeszcze dobrze. Np. napiszę: „Kocham i akceptuje swoje ciało całkowicie”, a Ty wiesz, że jest jeszcze daleko do takiego podejścia. Tu jest czas na uwagi i poprawki, aby afirmacja była prawdziwie Twoja. Ma pracować dla Ciebie i Twojego dobra, więc każda Twoja uwaga jest tu na wagę złota.

ETAP 3 NAGRANIE

Nagranie afirmacji. Tutaj moja praca, edycja, zgranie muzyki to około 1-1,5h. Muzykę kupuję tylko legalnie i dobieram albo do Twojej energii albo do afirmacji i tego co przyciągamy. Na tym etapie też zastrzegam sobie 2, maksymalnie 3 dni robocze, ale znowu staram się zrobić to jak najszybciej. Nie chcę aby trzeba było czekać aż afirmacja zacznie pracować.

Z całego serca zachęcam też do samodzielnego nagrania swojego własnego głosu. Własny głos ma większą moc w działaniu na naszą podświadomość.

Konsultacja (bez afirmacji).

50 min spotkania online.
350 zł

Dla wszystkich którzy chcą ze mną popracować, ale bez afirmacji. Spotkanie jednorazowe można zamienić na pakiet spotkań, jeśli są dostępne terminy.

Afirmacja Osobista.

Konsultacja 50 min.
700 zł

Afirmacja osobista na zamówienie to 50 minut spotkania online + tekst, pdf + nagranie mp3 z moim głosem i muzyką. *Dotyczy również usypianki.

Pakiet Konsultacji.

5 spotkań po 50 minut
1500 zł

5 spotkań, konsultacji w dowolnym temacie. Każde spotkanie trwa 50 min. Pakiet jest możliwy do wykorzystania w 1,5 miesiąca. Dostępność pakietów zależy od wolnych terminów. Osoby zainteresowane poproszę o kontakt.

Pakiet Konsultacji + Afirmacja Osobista.

3 spotkania po 50 minut + tekst +nagranie
1500 zł

3 spotkania w dowolnym temacie. Każde spotkanie trwa 50 min. Po trzecim spotkaniu przygotowuję dla Ciebie afirmację - tekst pdf, oraz nagranie mp3 z moim głosem i muzyką. Pakiet jest możliwy do wykorzystania w ciągu 1 miesiąca. Dostępność pakietów zależy od wolnych terminów. Osoby zainteresowane poproszę o kontakt.