Witam Cię serdecznie, nazywam się Aga Cieslak i dziękuję, że tu jesteś. Mam nadzieję, że moje podcasty, afirmacje, kursy i warsztaty staną się dla Ciebie pomocnymi narzędziami w drodze rozwoju i przebudzenia.

Intencja

Jestem tutaj aby nieść nadzieję na lepsze życie, prowadzić oraz tworzyć narzędzia, które stanowią wsparcie i pomoc w tej drodze. Jednoczesne doświadczanie miłości, spełnienia, obfitości i głębokiego sensu życia jest możliwe i dla Ciebie dostępne. Każdy obszar życia można odmienić i przebudować dla swojego najwyższego dobra. Zapraszam Cię do podróży do Siebie.

120+ Odcinków
Słowa Mają Moc
1000+ Afirmacji

Doświadczenie

Zajmuję się rozwojem osobistym od ponad 10 lat, zarówno od strony psychologicznej, jak i duchowej. Przez te 10 lat spróbowałam niezliczoną ilość ćwiczeń, metod i praktyk mających na celu pomóc w zrozumieniu i rozwijaniu siebie. 7 lat mieszkałam też w Azji, w Malezji, więc moje praktyki pochodzą zarówno z kultury wschodu, jak i zachodu. Udało mi się radykalnie odmienić swoje życie i osiągnąć stan szczęścia. Udało mi się zmienić tak dalece, że zapominam, jak to jest narzekać, że jest źle, nie wiem, jak to jest mieć ciężko. A czy to znaczy, że jest mi dane jakieś łatwiejsze życie? Nie, moje życie jest takie jak twoje. Pełne różnorodności, jedyne co jest inne to, to zwykłe, proste codzienne poczucie szczęścia i spełnienia, które sprawia, że żyje mi się dobrze, łatwo i przyjemnie. Jeśli mi się udało zmienić siebie i moje życie, Ty też to możesz zrobić. Podążaj za głosem intuicji, pytaj, szukaj i próbuj.

image
image

Zrozumienie i zmiana siebie.

Kiedy już udało mi się odmienić siebie, zaczęłam coraz więcej czasu poświęcać na kursy, naukę i zrozumienie jak pomóc innym, jak pomóc odkryć i zrozumieć siebie, wprowadzić zmiany, podążać za marzeniami i rozwijać się duchowo. Piszę i nagrywam podcasty o różnych aspektach samorozwoju, dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Wszystkie opisane praktyki sama wprowadzałam w życie i wiem, jak wiele dobrego przyniosły, dlatego chcę dzielić się z nimi z innymi. Moje ulubione tematy to samoocena, wiara w siebie i miłość do siebie samego, zmiany w życiu oraz motywacja do ich wprowadzania, samodzielne rodzicielstwo i zarządzanie czasem, poszukiwanie i odnalezienie prawdziwej miłości, a także życie w pełni, spełnieniu i radości dzięki pracy nad sobą i poświęceniu uwagi na własny rozwój. Interesują mnie wszystkie aspekty rozwoju, ale najwięcej czasu poświęcam na afirmacje i to jak ważne jest pozytywne mówienie do siebie samego.

image